FATSA BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN YARDIMI
03.07.2013

Fatsa Belediyesi bu yıl ramazan ayı içerisinde 1800 kişiye gıda yardımında bulunuyor.Yapılacak yardımlar Fatsa Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

Yapılan Gıda yardımı hakkında açıklamalarda bulunan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; “Fatsa Belediyesi olarak bu yılda mağduru vatandaşlarımıza gıda yardımında bulunuyoruz. Paketlerimizle vatandaşlarımız özellikle 4 kişilik bir aile çok rahatlıkla 1 aylık ramazanlarını geçirebilirler çünkü yardımlarımız küçük paket ve poşetlerden oluşmuyor bunu özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

Başkan Alayan ayrıca; "Başkanlığımız döneminde kurulan Sosyal Hizmetler Müdürlüğüyle Belediye sadece gıda yardımı değil birçok alanda da vatandaşlarımıza yardımcı oluyor.Ramazan yardımları akşamları Belediye ekiplerince bizzat vatandaşlarımızın evlerine bırakılıyor. Böylece büyük bir izdiham da önlenmiş oluyor"dedi.

Yardım yapılan ailelerin de kesinlikle deşifre edilmeyeceğini dile getiren Başkan Anlayan; “Onun için özellikle akşamları ve basına göstermeden yardımlarımızı yapıyoruz” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.