FATSA BELEDİYESİ’NDEN BOL BEREKETLİ İFTAR SOFRASI
23.07.2013

Fatsa Belediyesi’nin, Erçal Otopark'ında verdiği dev iftara binlerce kişi katıldı.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ın masaları dolaşarak tek tek ilgilendiği vatandaşlar arasında zaman zaman izdiham yaşandı. Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, İftarın yağmur nedeniyle otoparka alındığını belirterek, "Katılımdan dolayı, herkese tek tek teşekkür ederim. Gönlümüz daha açık bir havada ve daha kapsamlı bir iftar vermeyi arzuluyordu, ama yağmur dolayısıyla burada yapmak zorunda kaldık" dedi

İftar sonrası konuşma yapan İçişleri Bakanımız İdris Naim Şahin ise; “Bugün bir ibadet akşamında birlikteyiz Bu gün burada ki iftar sofrası Fatsa’nın tarihinde gerçekleştirdiği en büyük iftar sofrası oldu. Yine memnuniyetle ve kıvançla belirtmek isterim ki Ordu’muz da dahil olmak üzere Fatsa da ki iftar soframız en büyük iftar sofrası oldu. Bu büyük buluşmayı gerçekleştirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz. Ramazanı şerif hoş geldi, sizler hoş geldiniz ramazanınız mübarek olsun iftarınız orucunuz kabul olsun. Şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun” dedi.

Fatsa Belediyesi'nin iftarına ilçe dışından da yoğun katılım oldu. Kumru, Korgan ve diğer ilçe Belde Belediye Başkanları ve Ak Parti İlçe Başkanları'nın da katıldığı iftarın en gözde isimleri ise, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Ordu MilletvekilleriMustafa Hamarat, Enver Yılmaz, İhsan Şener’di. İftar yapanların arasına oturan her milletvekilleri de iftara katılanlarla yakından ilgilendi.

Otopakta düzenlenen iftara, OrduValisiKenan Çiftçi,OrduEmniyet Müdürü Hakan Kırmacı,Ak Parti Orduİl Başkanı Hüseyin Akyol, ilçe ve Belde Belediye Başkanları, İlçe ve Belde Ak Parti Başkanları, İl Özel İdare ve İl Genel Meclis Üyeleri,Ak Parti Ordu eski Milletvekili Eyüp Fatsa ile çok sayıda siyasetçi ve daire amirleri katıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.