FATSA BELEDİYESİ’NDE YOĞUN ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR
26.06.2015

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu hafta da bir çok mahallede yol çakılama, reglaj çalışması yaparken bazı kısımlarda da asfalt tamiri gerçekleştirdiler. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Yapılan çalışmalara büyük katkı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu hafta Yapraklı mahallesinde 2 kilometre yol çakılama ve reglaj, Hatipli mahallesi merkezi ve tamamında yol reglajı, Kulak mahallesi Tepeköseli mevkiinde 500 metre yol genişletme, Bolaman mahallesi Güvercinlik Çerkezler mevkiinde 400 metre yol çakıllama, Karataş mahallesinde 500 metre yol reglajı, Yassıtaş mahallesi Cüreler mevkiinde 600 metre yol çakılama ve reglaj, Kaleönü mahallesinde 200 metre yol reglajı, Meşebükü mahallesi dolmuş hattı güzergahında 4 kilometre asfalt tamiri, Sanayi hattı dolmuş güzergahında 2 kilometre asfalt tamiri gerçekleştirdiler.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, yapılan çalışmalara destek veren Ordu Büyükşehir Belediyemize teşekkür ederek, “Fen İşleri Müdürlüğümüz yaz sezonunda işlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor. Son günlerde ekiplerimiz bazı mahallelerimizde hava muhalefeti nedeniyle hasar gören yollara yoğunlaştılar. Yapılan çalışmaların semeresini ve Büyükşehir belediyemizin katkısını halkımız çok yakında fark edecek. Ben bir kez daha çalışmalara büyük katkı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz ve ekibine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.