FATSA BELEDİYESİ YENİ MEYDANA İSİM ARIYOR
26.12.2013

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan yapımı tamamlanan Hükümet Konağı önündeki yeni meydan projesine kamuoyunun genel kabul gördüğü bir isim arayışında olduklarını ve vatandaşlardan bu konuda destek beklediklerini söyledi.
Hükümet Konağı önündeki yeni meydanın artık fiilen bittiğini belirten Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Sayın Başbakanımızı kalabalık coşkulu bir şekilde burada ağırlayarak resmi açılışını yapmış olduk. Meydanlar şehirlerin birer göstergesidir. O bağlamda Fatsa gerçekten büyük bir meydanına kavuştu. Fatsa’mıza hayırlı olsun diyorum. Etrafındaki peyzajları da son şekli ile sonlandırıyoruz, çiçek ve güllerle etrafını süslüyoruz. İnşallah burası bütün vatandaşlarımızın kullanacağı gerçek bir meydan olacak.” dedi.

“YENİ MEYDANA HEP BERABER İSİM VERELİM”
yeni meydana hep beraber isim verelim Fatsa’mıza kazandırılmış bir meydana isim arıyoruz. Hükümet Konağı önünde olduğumuz için şu anda Yeni Meydan diye hitap ediyoruz ama bu bir isim değil. O sebeple bütün vatandaşlarımıza burada duyuruda bulunuyoruz. Vatandaşlarımıza diyoruz ki isim arayışımıza siz de katılın, düşüncelerinizi bizle paylaşın ve bunu dinlendirin ennihayetinde isimleri hep bakacağız kamuoyunun genel kabul gördüğü bir ismi buraya resmi olarak da koyacağız. Herkesin kabullenebileceği ve kullanabileceği bir isim arıyoruz. Bu yeni meydana hep beraber isim verelim inşallah” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.