FATSA BELEDİYESİ OTİZMİN FARKINDA
02.04.2015

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Özel Anne Sevgisi Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş’i ziyaret ettiler.
Ziyarette bir konuşma yapan Özel Anne Sevgisi Müdürü Adil Keskin Otizmli çocukların zihinsel değil sosyal problemleri olan bir yapıya sahip olduklarını söyledi.
Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş ise Otizmli çocuklarla ilgili yapılan eğitim çalışmalarını takdirle izlediklerini ifade ederek, “Devletimizin son yıllarda özellikle bu çocuklarımızla ilgili gösterdiği eğitim faaliyetleri bu çocuklarımızın ileriki yaşlarda sosyal alanlarda alacakları yeri daha da hızlandırıyor. Bu çocuklarımızın evde kapalı alanda kalmaları yerine eğitim faaliyetlerinde bulunmaları onlar için çok güzel. Okullarda bu çocuklarımıza verilen davranış geliştirici hareketler eğitimcilerimizin ne kadar doğru bir iş yaptığını gösteriyor.” dedi.
Özel Anne Sevgisi Müdürü Adil Keskin Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş’e öğrencilerinin yaptığı “Fatsa Belediyesi Otizmin Farkında” yazılı bir tabak hediye etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.