FATSA BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
08.01.2017

Fatsa Belediyesi Karla Mücadele ve Koordinasyon Masası bünyesindeki ekiplerin 24 saat çalışmaları ile bütün yolların ulaşıma açık olduğu belirtildi.

Dün gece saatlerinden itibaren çalışmalarına başlayan Fatsa Belediyesi Karla Mücadele ve Koordinasyon Masası bünyesindeki ekipler, dün akşam saatlerin de etkisini gösteren kar yağışının temizleme çalışmaları kapsamında şehrin dört bir köşesinde faaliyet göstermeye devam ediyor.

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Ordu Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde kurulan Karla Mücadele ve Koordinasyon Masası, gece boyunca devam eden kar yağışı nedeniyle gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında İlçemiz Hamlık, Fatih Mahallesi, Meşebükü, Ayazlı, Yastaş, Duayeri, Örencik, Kulak, İslamdağ, Bağlarca, Kılavuz ömer, Kabakdağ, Tayalı, Erenyurt, Bolaman Yalıköy hattı, Ilıca Kayaca hattı, Düğünlük Gölköy hattı bütün ana ve ara arterleri ulaşıma açmaya devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmalarını kesintisiz olarak sürdüren ekipler, ayrıca vatandaşların karla ilgili taleplerini de en kısa zamanda yerine getiriyor. 2 greyder, 6 tane beko loder, 1tane loder Ordu Büyükşehir Belediyesine ait 3 greyder, 4 beko loder,1 loder,3 tane kar küreme aracı ile çalışmalarını sürdüren ekipler, şehir içindeki yaya kaldırımı ve sokakları da temizliyor.

Karla Mücadele ve Koordinasyon Masası bünyesindeki ekiplerine gösterdikleri çaba ve gayret dolayısıyla teşekkür eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, şunları söyledi: ‘Bütün ülkemizde olduğu gibi ilimizde de Cenabı Allah’ın rahmet göstergelerinden biri olan karın bereketini yaşıyoruz. Elbette böyle bereketi olan bir durumun zahmeti de oluyor. Çok şükür ekiplerimizin gayretli çalışmaları sonucunda şu ana kadar vatandaşlarımız büyük bir mağduriyet yaşamadı. İlgili birim amirlerimizle birlikte gün boyu yaptığımız kontrollerde bütün yollarımızın ulaşıma açık olduğunu gördük. Şehrimizin zor coğrafi konumuna rağmen en üst noktalarda da incelemelerde bulunduk ve yollarımızın ulaşıma açık olduğunu gördük. Çalışmalar kapsamında ekiplerimize desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediyemiz ekiplerine de teşekkür ederim. Çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.