FATSA BELEDİYESİ ÇEVRE HAFTASINI ÇOK RENKLİ KUTLAYACAK
04.06.2022

FATSA BELEDİYESİ ÇEVRE HAFTASINI ÇOK RENKLİ KUTLAYACAK

1-7 Haziran Türkiye Çevre Haftası olması nedeniyle Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından çeşitli farkındalık etkinlikleri düzenlenecek.

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, 6 Haziran Pazartesi günü Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle organize ettikleri programa Belediye Kültür Merkezinde “İklim Değişikliği ve Sıfır Atık” konulu bilgi yarışmasıyla başlayacaklarını belirterek, “7 Haziran Salı günü Saat 10:00’da Cumhuriyet Meydanında çevre yürüyüşü, Liman ve Fakülte yerleşkesinde çöp toplama, Uzunkum Plajında çevre temalı canlı müzik, tiyatro gösterileri, ritim atölyesi, geri dönüşüm ve resim sergisi, duvar boyama çalışmaları, şiir, resim ve kompozisyon dallarında dereceye girenlerin ödül törenleri ve piknik etkinliklerimiz ile devam edecek. Daha temiz bir Fatsa için bütün çevre gönüllülerini etkinliklerimize davet ediyor ve katkı sağlamalarını bekliyoruz.” dedi.

İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Derya Ateşli ise “Dünya Evimiz Sıfır Atık Geleceğimiz” sloganıyla yapılacak olan Türkiye Çevre Haftası etkinliklerimize çevre gönüllüsü herkesi bekliyoruz” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.