FATSA BELEDİYESİ ANKARA DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
07.01.2011
Fatsa Belediyesi tarafından Ankara Atatürk Kültür merkezinde açılan tanıtım standı büyük ilgi gördü.

Ordu tanıtım günleri programı içersinde açılan fuarın açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ordu Valisi Orhan Düzgün, Ordu Milletvekilleri ve Fatsa`lı ünlü sinema sanatçısı Kadir İnanır, Ankara`da bulunan Ordu`lu bürokratlar birlikte yaptılar.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, fuarda yaptığı açıklamada, Fuara ilgi çok güzel, bu bizim Belediye olarak stant açtığımız ve katıldığımız ilk fuar oldu. Burada bundan sonraki fuarlarda standımızı daha güzel nasıl yapabilirizi görme imkanınıda bulmuş olduk.

Bu fuara sadece Fatsa Belediyesi olarak geldik buna rağmen çok yoğun ilgi görüyoruz buda bizi çok mutlu etti. Standımızı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Ertuğrul Günay başta olmak, Ordu Valisi Orhan Düzgün`e, AK Parti Ordu Milletvekillerimiz Eyüp Fatsa, Hilmi Güler, Enver Yılmaz, Ayhan Yılmaz, Mustafa Hamarat, CHP Ordu Milletvekili Rahmi Güner, MHP Ordu Milletvekili Rıdvan Yalçın, Sanatçılarımız Kadir İnanır, Levent İnanır, Sami Aksu, Gaye Aksu, Tuğrul Şan, D.Ali Akınet ve ismini sayamadığımız çok değerli sanatçılarımız ve bürokratlarımıza ve Ankara`da ki Ordu`lu ve Fatsa`lı hemşehrilerimize ve tüm ziyaretçilere Fatsa`lılar adına çok teşekkür ediyoruz dediler.

Ankara Atatürk Kültür merkezinde açılan Fuar 6–9 Ocak 2011 Tarihleri arasında açık kalacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.