FATSA BELEDİYESİ 2013 YILI ASFALT SEZONUNU BAŞLATTI
12.06.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, 2013 yılı asfalt sezonunun başladığını söyleyerek bu yazın 250.000m2 asfalt yol yapmayı planladıklarına dikkat çekti.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde garajlar bölgesinde yapımına başlanan asfalt yolun alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Anlayan; “2013 yılı asfalt sezonunu başlatmış durumdayız. Hep ifade ediyorduk bu sene şehir merkezindeki parkesi olan ana yollarımızı da asfalta döndüreceğiz diye, bugün start verdik. Fatsa’mızı hayırlı olmasını diliyorum. Bu senede gerek mahallelerimiz deki stabilize kalan yollarda, gerekse şehir merkezinde parkesi olan ticari ana yollarda sıcak asfalt yapacağız” dedi.

“Bu yazın 250.000m2 sıcak asfalt yapmayı hedefliyoruz”

Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Anlayan, esnafları da ziyaret etti ve çay içerek bir süre esnafla sohbet etti. Toplam 2520.000m2 asfalt planlıyoruz diyen Başkan Anlayan; “ Bugün başladık inşallah Ekim sonuna kadar bu planımızı hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu bittiğinde Fatsa da şehir merkezinde batısından doğusuna bütün ana caddelerimizde sıcak asfalta kavuşmuş olacak Fatsa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.