FATSA BELEDİYEMİZ 1.FATSA FOTO SAFARİ YARIŞMASI SONUÇLARI
20.08.2018

Fatsa Belediyemiz tarafından düzenlenen 1.Fatsa Foto Safari yarışması sonuçlandı. 14 Ağustos Salı günü başlayan ve 19 Ağustos Pazar günü sona eren Fatsa Belediyemiz 1.Fatsa Foto Safari yarışmasına 34 farklı ilden 116 fotoğrafçı katıldı. Yarışmacılar toplamda 558 fotoğraf gönderdi. Tüm fotoğraflar Jüri üyeleri İlhan Türkmen, Şeref Akçay, Arif Gülenç ve Erdal Baykara tarafından değerlendirildi.

“DERECEYE GİRENLERİ TEBRİK EDİYORUZ”
Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Karadeniz’in incisi güzel Fatsa’mızı farklı gözlerden fotoğraflamak için Foto Safari Yarışması düzenlediklerini belirterek, “Foto Safari yarışmamızı yıllardır yapmak istiyorduk ancak bu yıl nasip oldu. Fatsa ilçemiz doğa harikası bir şehir. Bu doğa harikası ilçemizi güzel bakan gözlerden güzel fotoğraflar çekmelerini istedik. Bu etkinliğimize Türkiye’nin 34 farklı ilinden ilinden 116 fotoğrafçı katıldı. Yarışmanın ardından doğa harikası ilçemizden güzel fotoğraflarından bir albüm oluşturacağız. Ben katılımcıların hepsine çok teşekkür ediyorum.Fotoğrafçıların tamamı bizim için çok değerli fotoğraf gönderdiler.Emekleri için tüm katılımcılara sonsuz teşekkürler ediyoruz ve dereceye girenleri tebrik ediyoruz” dedi.

1.FATSA FOTO SAFARİ YARIŞMASI SONUÇLARI

BAŞARI ÖDÜLLERİ
Onur Kırkaç (Samsun)
Eyüp Belen (Ordu)
Elif Çakıcı (Edirne)

MANSİYON
Meral Yeşilçiçek (Trabzon)
Kemal Özkılıç (Giresun)
Sibel Aldemir (Giresun)
Onur Kırkaç (Samsun)
Cihan Karaca (Aydın)

DRONE ÖZEL ÖDÜLÜ
Yunus Bulat (Ordu)

SERGİLEME ÖDÜLLERİ
Mehmet Aslan 4 Fotoğraf(Hatay) Ali Mermertaş (Trabzon) Sema Mermertaş 4 fotoğraf (Trabzon)
Emrah Aydın (Ordu) Mehmet Şenocak 4 fotoğraf (Ordu) Esra Şenocak 2 fotoğraf (Ordu) Ünal Kalafat (Ankara) Yunus Bulat 2 fotoğraf (Ordu) Meral Yeşilçiçek 2 fotoğraf (Trabzon) Niyazi Gürgen (Ordu)
Mahir Baki (Giresun) Engin Ayyıldız 2 fotoğraf (Giresun) Ahmet Mücen 2 fotoğraf (İstanbul) Hilmi Tekel (İstanbul) Onur Kırkaç (Samsun) Emin Kınay 2 Fotoğraf (Samsun) Musa Tepe (Muğla) Mustafa Güral (Samsun) Timuçin Sekman (Trabzon) Erhan Aydın (Giresun) Çınar Yüksel (Amasya) Emre Bostanoğlu (Kocaeli) Mehmet Can Düzgün (Samsun) Caner Başer (Aksaray) Elif Çakıcı (Edirne) Ömer Ermiş (Ordu) Eyüp Belen (Ordu)

İNSTAGRAM ÖZEL ÖDÜLLERİ
Önemsa 13
Mehmet Şenocak
Ordusever

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.