FATSA BELEDİYE SPORDAN 3. LİG SÖZÜ
03.12.2009


Fatsa Belediye Spor Kulübü Başkan ve futbolcuları Başkan Hüseyin Anlayan`ı ziyaret ettiler. Başkan Anlayan`ın Bayramlarını kutlayan Futbolcular Başkan Anlayan`a 3. Lig için söz verdiler.

Kurban Bayramı dolayısı ile Belediye gelen heyet Belediye meclis salonunda Başkan Anlayan la sohbet etti. Başkan Anlayan geçen yıl çok talihsiz bir şekilde 3. Ligi kaybettik. Ama bu yıl sizlere güveniyoruz. Fatsa Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanındayız. Fatsa`ya yakışır bir yerde olmak için sizlerden bu yıl kesinlikle 3. Ligi bekliyorum dedi.

Daha sonra söz alan Kulüp Başkanı Hasan Gezer`de yaptığı açıklamada, Belediye Başkanımız her zaman bizlere destek oluyor. Bizlerde gerekeni bu yıl gerçekleştireceğiz. Fatsa Belediye Sporun ait olduğu yer 3. Ligdir. İnşallah bunu hep birlikte gerçekleştireceğiz dediler.

Futbolcular ve teknik heyet daha sonra başkan yardımcısı Muharem Aktepe`de makamında ziyaret edip. Bayramlarını kutladılar.

Aktepe`de İnşallah bu yıl şampiyon olup 3. Lige çıkma yolunda başarılı olacağız. Bizim takımımız 3. Lige çıkacak güçte, bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bunu da kesinlikle bu yıl başarmayı hedefliyoruz dedi. Ayrıca Aktepe bir gün tatlı alıp sizlerin antrenmanında izlemek istiyorum. Bu konuda bazı yönetici arkadaşlarla konuştuk. Ama program yapamadık. Artık bu ziyaretten sonra en kısa zamanda bende sizleri ziyaret edeceğim dediler. Bizler de Fatsa Belediye Sporumuza 3. Lig yolunda sonsuz başarılar diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.