FATSA BELEDİYE SPORDA YÜZLER GÜLÜYOR
25.10.2010


Fatsa Belediyespor sezonun 3. maçında kendi saha ve seyircisi önünde Artvin Arhavispor’u Necmi, Murat ve Önder’in attığı gollerle 3-1 mağlup etti.


Rakip takımın tek sayısı Ercan’dan geldi. Karşılaşmada Arhavispor’dan 11 numaralı futbolcusu ile Fatsa Belediyespor’dan Burhan kırmızı kartla oyun dışı kalarak önümüzdeki maçlarda cezalı duruma düştüler.


Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Ergin Döner karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, ilk devre soyunma odasına 3-0 gibi farklı bir skorlar gitmenin rahatlığını yaşadıklarını belirterek, “İkinci devre bu skoru daha da artıracağımıza futbolcularımız biraz kişisel futbol oynamaya başladı. Rakip de bu yarıda 10 kişi oynamasına rağmen 4 forvetle gol bulmaya çalıştı. Bunda da etkili oldular ve 1 gol buldular. Biz sonlara doğru biraz daha toparlanarak üstün oynamaya başladık. Neticede 3 puanı alan taraf olduğumuz için mutluyuz” dedi. Bu Hafta Espiye Deplasmanı, bu hafta sonu Giresun’da Espiyespor ile oynayacakları maçı hazırlıklarına Salı günü 15’de yapacakları antrenman ile başlayacaklarını ifade eden Döner, “Espiye deplasmanından da puan veya puanlarla dönen taraf olmak için gayret göstereceğiz” diye konuştu.


Maçın ikinci yarsını Ak parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ve Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan birlikte izlediler. Vekil Fatsa ve Başkan Anlayan Fatsa Belediye spor teknik heyeti ve futbolcularını galibiyetten sonra tebrik ettiler.


FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.