FATSA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ANLAYAN’DAN DOLMUŞCULARA ZİYARET
18.06.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Konakbaşı Mahallesinde bulunan Sanayi Dolmuşu Durağını ziyaret ederek dolmuşçularla bir süre sohbet etti. Mahallerde yapılan asfalt çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan Anlayan dolmuşçulara da müjde verdi.

Başkan Anlayan; "Kurtuluş Mahallesinin asfaltı devam ederken inşallah burada dolmuşlarımızın bekleme yaptığı ve aynı zamanda kalkış noktası olan alanda da asfalt çalışmamız olacak. O sebeple son kontrollerini yapmak için buradayız. Ekibimiz Kurtuluş Mahallesinde asfalt çalışmalarına devam ediyor. İlk fırsatta buraya da asfalt dökülecek" dedi.

Ayrıca Kurtuluş mahallesindeki çalışmalardan sonra Dolunay mahallesine geçecek asfalt ekibi burada site yollarını asfaltlarken aynı zamanda da sitelere gidecek yeni dolmuş yolunu da asfaltlayacak.

Sanayi Dolmuşu Kooperatifi Başkanı Mustafa Uyguç; "Bu kadar kısa zamanda asfalt çalışmaları beklemiyorduk. Başkanımız çok hızlı bir şekilde çalışmalara başladı. Fatsa çok büyük bir yer ve merkez konumunda. Kendisinin işi çok ve ne kadar yoğun bir tempoda çalıştığını biliyoruz. Bunu bildiğimiz için sıranın bu kadar hızlı bir şekilde bize geleceğini tahmin edememiştik. Bizim için sürpriz oldu. Sayın başkanımıza teşekkür ederiz" diye konuştu.

Başkan Anlayana bu ziyaretlerde Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe'de eşlik etti.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.