FATSA ANADOLU LİSESİ’NDEN YANSIMALAR
24.02.2012

Fatsa Anadolu Lisesi Resim ve Fotoğrafçılık kulübü tarafından Fatsa Kültür Sarayında, “Yansımalar” adlı resim sergisinin açılış töreni gerçekleştirildi.

23 Şubat -09 Mart 2012 tarihleri arasında sergilenecek olan serginin açılışına Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ercan Uçak Hüseyin Biberoğlu, Fatsa Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Serginin açılış konuşmasını yapan Fatsa Anadolu Lisesi Müdürü Haluk Baycan; “Yapılan bu tür çalışmalarda öğrencilerimiz sadece okulumuza değil, ilçemizin sanatsal etkinliğine de katkı sağladıklarını düşünüyorum. Bizlere bu mutluluğu yaşatan resim öğretmenimiz Pamuk Çağlar’a ve öğrencilerimize, yoğun iş temposuna rağmen bu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan kaymakamımıza, belediye başkanımıza, Fatsa Ticaret Odası başkanımıza, İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüze ve tüm sanatsever dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

“Fatsa'ya ve sizlere hizmet vermeye ve öğrencilerimizin emeklerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bu tür etkinliklere ilgi ne kadar fazla olursa, buradaki sergiler ve sanat etkinliklerinin zenginliği de o kadar artacaktır" diyen Baycan, daha sonra konuklara sergiyi gezdirdi. Ayrıca Fatsa Anadolu Lisesi Resim Öğretmeni Pamuk Çağlar, gelen ziyaretçilere resimler hakkında kısa bilgiler verdi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.