FATSA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’NDEN YILSONU PROGRAMI
14.05.2012

Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi 2011–2012 Eğitim Öğretim Yılı Yılsonu programını Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında düzenledi.

Düzenlenen programa Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa İmam Hatip Lisesi eski Müdürleri de katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını ise Fatsa İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Yüksel Acar yaptı.

Acar yaptığı konuşmada; “Bu yıl ilk defa “Kutlu Doğum ve Mezuniyet gecesine ilave olarak “ Okul Gecesi Programı” Yapıyoruz. Sizler bunu ister tüm Meslek Liselerinin olduğu gibi 4+4+4=12 yıllık Kesintili Kademeli zorunlu Eğitim Kanununun çıkmasıyla İmam Hatip liseleri coşkusunun tezahürü deyin, İsterse de Okulumuza Ulubey İmama Hatip Lisesinden zorunlu rotasyonla atanan Müdür Başyardımcımız Şener Berçin‘in sosyal ve Kültürel faaliyetlerdeki üstün gayret ve başarısı deyin. Bu vesile ile huzurunuzda kendilerine ve ona katkı veren okulumuzun diğer öğretmen ve idarecileri ile öğrencilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşma sonrasında öğrencilerin birbirinden güzel gösterileri izleyenlerin büyük beğenisini aldı. Öğrenciler, Temel’in Fendi, Hepsi Kur’an istemiyor, Namazın Böylesi, Üç Nasihat, Bu memlekette, İhtiyar Adam başlıklı oyunları ve şiirleri izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.