FATSA AK PARTİ DARALTILMIŞ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
25.04.2016

Fatsa Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından Daraltılmış İlçe Danışma toplantısı yapıldı. Fatsa Belediyemiz Kültür Sarayı'nda gerçekleşen toplantıya AK Parti Ordu Milletvekilimiz Oktay Çanak, Ak Parti 23.Dönem Milletvekilimiz Ayhan Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Ak Parti Ordu İl Başkanımız Uğur Çelenk, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Çoruh, Fatsa Başkan Yardımcılarımız Muharrem Aktepe ve İbrahim Eroğlu, Ak Parti İl Yürütme Kurulu Siyasi ve Hukuk İşler Başkanımız Halil Öz ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Fatsa İlçe Başkanımız Abdullah Uçar Ak Parti Teşkilatının her hafta her ay toplantılar yaptığını ancak diğer partilerin sadece seçim zamanları ortaya çıktığını söyledi.
İlçe Başkanımız Abdullah Uçar’dan sonra kürsüye gelen Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ise Ordu’nun Büyükşehir olmasının ardından 2 yıl geçtiğini belirterek, “Ordu Büyükşehir Belediyemiz kuruluş aşamasını diğer Büyükşehir belediyelerine oranla çok daha başarılı bir şekilde tamamladı. Artık yatırımlar birer birer hayata geçme noktasına geldi. Bu sene geçen yılın rakamlarının çok daha üstüne çıkan yatırımlar hayata geçecek. Herkesin birinci talebi yol Biz bunu önemsiyoruz. Büyükşehir Belediyemiz de bunu önemsiyor ama biz idareciler olarak her şeyi yol olarak planlamıyoruz. Biz öncelik sayılabilecek başka yatırımları da planlıyoruz onları da hayata geçirmek için çalışmalar yapıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz yol ve su konusunda çok büyük yatırımlara başladı ve devam ediyor. Vatandaşlarımız bunu çok yakında özellikle kırsal da çok yakından hissedecek. Bizim önümüzdeki 2 yıl içerisinde hayata geçecek çok ciddi projelerimiz var, tek tek bu projeleri saymayacağım ama seçim sürecinde Ordu Büyükşehir Belediyemiz hangi projeleri taahhüt ettiyse biz de ilçe belediyesi olarak hangi projeleri taahhüt ettiysek şu anda tamamı yatırım programına alınmış durumda ve şu anda tamamı proje olarak ya bitme aşamasında ya da hazırlığı devam ediyor. Bu sene sonunda ihale aşamasına gelmiş olacak. Biz genel hizmetler dışında yapısal projelerde ne taahhüt ettiysek şu anda hepsi istisnasız Büyükşehir Belediyemiz tarafından projelendiriliyor ve hayata geçiriyor. O yüzden Büyükşehir Belediyemizin desteği bu manada çok önemli. Fatsa'da gerçekten herkese örnek olacak işte Büyükşehir bu dedirtecek projelerimiz hayata geçiyor. Ben o yüzden desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz şahsında bütün ekibine yürekten çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Başkanımız Hüseyin Anlayan’dan sonra kürsüye gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz gerek Ordu gündemi gerekse de Fatsa’da hayata geçek olan projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak ise siyasi gündemlerden söz etti. Toplantının kapanış konuşmasını Ak Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk gerçekleştirdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.