FAGİAD AÇILDI
18.05.2009


Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hisar Sokak Eriş Apartmanı Kat 5’de hizmete giren Fatsa Genç İş Adamları Derneği açıldı.

Açılışa Ordu Vali Yardımcısı Muhammed Mustafa İmamoğlu, Fatsa Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, FATSO Başkanı Tayfun Karataş, Daire Amirleri, Sivil Toplum Örgütlerinin Başkanları ve çok sayıda Vatandaş katıldı.

Fatsa’da böyle bir Derneğin eksikliğini fark ettiklerin belirten FAGİAD Başkanı Mehmet Serkan Erdik; “Derneğimizin amacı Genç İşadamı arkadaşlarımızı bir Dernek adı altında birleştirip sinerji oluşturmaya çalıştık. Sosyal ve Siyasal altında sorumlulukları belirterek dayanışma gücünü artırmak hedefindeyiz. Fatsa İlçesinin hinterlandı çok geniş bir İlçedir. Bütçe olarak çok güzel bir potansiyelimiz var. Biz bu potansiyeli değerlendirmek amacındayız. Büyüklerimizin katkılarıyla ve verecekleri destekle burada güzel bir iş yapacağımıza inanıyorum. Açılışımızı onurlandıran tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Yardımcısı Muhammed Mustafa İmamoğlu ise; “Son yıllarda en çok tartıştığımız küreselleşmedir. Küresel ekonomi ve rekabetin olduğu yerde tek başınıza mücadele etmeniz mümkün değil. İnsanlarımızın bir araya gelip ekonomilerini birleştirip öyle mücadele ekmeleri gerekiyor. Bu tür Derneklerin dayanışma içerisinde ekonomiye çok faydaları olacaktır. İş adamlarımızın bu etkinliklerinde çok faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.