EYÜP FATSA TEŞEKKÜR TURUNDA!
26.07.2007


Ak Parti Ordu Milletvekili Eyüp FATSA, Seçim sonrası Fatsa ya gelerek Esnaflara teşekkür ziyaretinde bulundu. Eyüp Fatsa`nın yanı sıra Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih SÖZEN, Parti yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri de esnaf ziyaretinde FATSA ile birlikte gezdiler.

Esnaflara teşekkür eden Eyüp FATSA, güven ve istikrar kazanmıştır derken; Halkımızın sağduyusuna çok teşekkür ediyorum dedi.19 ilçe ve il merkezinde açık ara seçimi almış ve halkımız 4.5 yıllık Ak Parti hükümetimizin çalışmasına onay vermiştir, Milletimiz farkı fark etmiştir dedi.

Eyüp FATSA diğer partilerin özellikle Fındık konusunda çirkin politika yaptıklarını fakat vatandaşlarımızın bu söylemlere aldırmadığını ve onlara sandıkta gerekli cevapları verdiklerini belirtti. 81 İlin 80 inde Vekil çıkarttıklarını belirten Eyüp FATSA, Türkiye`de alınan sonuç bizim partimizin başarısıdır. Bundan sonra sorumluluğumuz daha da artmıştır.

Halkımız bize güvenmiştir. Bizde onları mahcup etmemek adına daha çok çalışacağız dedi. Diğer partiler Türkiye`nin yarısını kucaklayamamışlardır. Kendilerini bir an önce düzeltmelidirler. Ak parti Türkiye`nin sigortasıdır. Türkiye`de her iki seçmen den biri Ak Partilidir. Bizler artık seçim döneminde durmak yok yola devam dedik, şimdide diyoruz ki durmak yok Hizmete devam.

Son olarak Önceki gün Ankara`da MKYK toplantısına katılan Eyüp FATSA, Sayın Başbakanımız tüm Ordu`lu hemşerilerimize selam ve sevgilerini gönderdi.

Toplantıda özellikle Türkiye`nin geleceği açısından önemli konulara değindik. Ak Parti Hükümeti yeni dönemde; Sosyal adaletin sağlanması, alt ve orta gelir grubunun standartlarının yükseltilmesi ayrıca Türkiye yakışır bir sivil Anayasa oluşturulması konusunda ciddi çalışmalar yapacaktır. Bu seçimde Türkiye demokrasisi de kazançlı çıkmıştır. Ben başta Fatsa olmak üzere bize destek veren tüm Ordu`lu hemşerilerime teşekkür ediyor onlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum açıklamasında bulundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.