EYÜP FATSA SARAYI GEZDİ
21.02.2011Ak parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen`le beraber Kültür Sarayı inşaatını gezdi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve binanın hızla büyüdüğünü gören Vekil Eyüp Fatsa, burada yaptığı açıklamada Belediye Başkanımızla beraber yapılan çalışmaları yerinde inceliyoruz. Fatsa Kültür Sarayı tamamlanınca çok büyük bir hizmet alanı oluşturacak sadece Fatsa`ya değil tüm bölgeye hizmet verecek. Kaba inşaatı geçen yıl bitmişti, şimdi ise iç tefrişatı yapılıyor, dışarıdan çalışma yavaş gibi görünse de içinde çok hummalı bir çalışma var hedef 23 Nisan 2011 dediler.

Bizler Kültür Bakanlığından geçen yıl buraya ufak bir ödenek çıkartmıştık. Bu yılda yine Bakanlığımızdan bu projeye destek alacağız. Hükümet ve Belediye iş birliğiyle bu projeyi hayata geçiriyoruz dediler. Fatsa bu projeyi yıllardır özlemle bekliyor. İşi yapan Firmayı da tebrik ediyorum. Bina inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor açıklamasında bulundu.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`da yaptığı açıklamada. Bu proje Belediyemizin büyük projelerinden Kültür Sarayını 2011 yazında, yani 23 Nisan tarihinde açmayı hedefliyoruz. Projemize destek veren ve Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Ertuğrul Günay`a, Bakanlıktan ödenek çıkması konusunda bizlere yardımcı olan Sayın Vekilimiz Eyüp Fatsa Beye Fatsa`lılar adına bir kez daha teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.