EYÜP FATSA BALIKHANE PROJESİNİ İNCELEDİ!
12.03.2007


Fatsa Belediyesi geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı Balıkhane Projesine hız vererek çalışmalarını bu bölgede hızlandırdı.

Yıkımı yapılan eski balıkçı barakaları ve çekek yerlerinde alt yapı ve dolgu çalışmaları bütün hızıyla sürüyor.

Projesi Karadeniz de bulunmayan ve bitirildiğinde Karadeniz de örnek bir balıkhane olacak olan Fatsa Balıkhanesi Ekonomimize de ciddi anlamda katkı sağlayacak.Yapılan balıkhane Projesi çalışmasını yerinde inceleyen Ak parti Grup Başkan Vekili Eyüp Fatsa,Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN dan burada yapılacak proje hakkında bilgiler aldı.Projenin çok güzel olduğunu söyleyen Eyüp FATSA Karadenizli insanın en büyük zevki Balık tutmak ve yemektir.Fatsa da böyle bir projenin gerçekleşmesi ilçenin görünümüne ayrı bir güzellik katacak dedi ayrıca Eyüp FATSA Kayık çekeğinin eski halini hepimiz biliyoruz bu proje Fatsa sahilinin görünümüne de ayrı bir güzellik katacak kanaatindeyim açıklamasında bulundu.

Önümüzdeki Balık sezonuna Bu çalışmayı bitirmeyi hedefleyen fatsa belediyesi ve Başkan Hüseyin ANLAYAN çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz. Balıkçılarımıza yeni sezonda burayı hediye etmek istiyoruz dediler. Şuanda havaların güzel gitmesi çalışmalarında hızlı gitmesini sağlıyor diyen Başkan ANLAYAN şuanda birçok bölgede çalışmalarımız var ve devam ediyor.

Bizler Fatsa nın gelişmesi ve güzelleşmesi adına elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz çalışmalarımıza destek veren ve ilçemize geldiğinde her fırsatta çalışma alanlarını gezerek duygularını bizlerle paylaşan Akparti Grup Bşk.V.Sayın Eyüp FATSA yada Fatsa lılar adına teşekkür ediyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.