EVKAF MAHALLESİ TOZ ‘DAN ÇAMUR DAN KURTULUYOR
27.09.2010
Fatsa Belediyesi Asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar Evkaf Mahallesi Liman Caddesi ve bu güzergahta bulunan ara sokaklarda devam ediyor. Çalışmaları vatandaşlar ilgi ile izlerken memnuniyetlerini de dile getiriyorlar. Yıllardır çamur içinde yüzdüklerini belirten Liman Sokak sakinleri Başkanımız ilk asfalta bizim bölgemizden başladı kendisine bir kez dada şükranlarımızı sunuyoruz dediler.

Evkaf Mahallesi Muhtar azalarından Recep Babiloğlu da yaptığı açıklamada, Başkanımız bize sözünü tuttu ve ilk asfalta Evkaf Mahallesinden başladı. Ben aza olarak her gün bu çalışmaların başında bulunuyor ve gururla bu çalışmayı izliyorum. Burada 1 haftalık bir işimiz kaldı 1 hafta içersinde Liman Caddesi ve ara yolların tamamı asfaltlanacaktır. Ben mahallemiz adına bir kez daha Başkanımıza ve belediyemize teşekküre diyorum dediler.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada, tüm hemşerilerimizle beraber Asfalt Şantiyemizin resmi açılışını yapmıştık. Artık Fatsa İlçesi asfaltlı yollarla tanıştı. Bundan sonra imar geçmiş tüm yollarımızda bu çalışmayı gerçekleştireceğiz. İlk olarak Evkaf Mahallesinde bu çalışmaya başladıklarını belirten Başkan Anlayan, bu yıl sonuna kadar 100 bin m³ asfalt dökmeyi hedefliyoruz dedi. Asfaltlamadan sonra buralarda başka sorunlarda çıkıyor diyen Anlayan, yağmur suyu hattı çalışmaları, Yaya kaldırımı çalışmaları ve yol düz olunca da aşırı hız şikayetleri ve hız kesici talepleri bizlere geliyor. Tabi önemli olan buraların tozdan çamurdan kurtulmasıdır. Ben bir kez daha bu çalışmanın Evkaf Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum dediler.

Başkan Anlayan ayrıca, Karadeniz`de İlçeler arasında Asfalt Şantiyesi olan tek Belediye olma unvanını da almış olduk. Bu ilki de yaşamanın ayrıca gururunu yaşıyoruz dediler. Vatandaşlarımız biraz sabırlı olsun artık Asfalt Şantiyemiz hizmette tüm Mahallerimizde imar geçen yollarda bu çalışmalar sürecektir dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.