EVİNE HOŞGELDİN BÜYÜK USTA
26.03.2014

Fatsa Belediye Başkanımız ve aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Anlayan kendi Mahallesi olan Meşebükü Mahallesi’nde Coşkuyla karşılandı.

Meşebükü Mahallesi’ne 150’den fazla araç konvoyuyla Adeta çıkartma yapan Başkanımız Hüseyin Anlayan Meşebükü Mahallesi’nde Havai fişeklerle karşılandı.

Bizim derdimiz Sayın Başbakanımız ile birlikte bu memlekete hizmet etmek. Rabbim bize nasip etti, hamd olsun bundan sonra da mahcup etmesin inşallah. Değerli dostlarım Rabbim bize böyle bir fırsat nasip etti. Fatsa’nın her tarafında on senedir hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Suyu, Kanalizasyonu, Yolu, Parkı, Bahçesi, Çevre düzenlemesi birilerinin hayal bile edemediği biz söylediğimizde hayal denilen projeleri hayata geçiriyoruz. Önceden Fatsa’da hiç olmayan, Ordu’da hiç olmayan, Karadeniz’in ve Türkiye’nin hiç bir vilayetinde olmaya projeleri hayata geçirmeye çalıştık. Sadece Büyükşehirlerde ve beş yıldızlı otellerde olan tesislerimizi hayata geçirdik. Birileri bize hayal dedi. Birileri bize yapamazsınız dedi ama biz inandık ve yaptık. Sizlerin desteğiyle hep beraber kucaklaşarak yaptık. İnşallah bundan sonrada yine sizlerle birlikte bu yeni projelerimizi sizlerden yetki alarak yapmak istiyoruz. İnşallah bu birliğimiz ve beraberliğimiz bozulmadan yapmak istiyoruz. Değerli dostlarım on yılın vermiş olduğu yorgunluk ve yılgınlık bizde yok. Bizim heyecanımız azalmadı, bizim heyecanımız her geçen gün daha da artıyor. Büyükşehir olduk bizim için çok büyük bir fırsat. Birileri bizlere bu projelere ne gerek var dese de. Bizler sizin bunlara layık olduğunuzu düşünüyoruz. Daha fazla, daha büyük, daha yeni hizmet ve projelerinde Fatsa’mıza gelecek kuşaklara layık olduğunu düşünüyoruz. Bunun için bir defa daha karşınıza çıktık “dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.