ESNAFTAN BAŞKAN ANLAYAN’A YOĞUN İLGİ
27.03.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan, Ak Parti eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ile birlikte bugün şehir merkezinde ki esnafları ziyaret ettiler.

Ak Parti eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa’ya ve Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Anlayan’a Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ve Parti teşkilatı eşlik ettiler.

Esnaf ziyareti sonrası ilk değerlendirmeyi Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan yaptı. Başkan Anlayan yaptığı açıklamada ; “Bugün yine esnaf ziyaretindeyiz. Fatsa’da yine bir defa daha esnaf ve hemşehrilerimiz ile birlikte olduk. Gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 30 Mart’ta iyi bir neticeyle hizmet adına, Fatsa adına yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu seçimlerin bir daha Fatsa’mız ve Ordu’muz adına hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

Fatsa’da kararlılık gördüğünü belirten Ak Parti eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa; “Bugün Fatsa teşkilatımızla, Belediye Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımızla Fatsalı hemşehrilerimiz ile beraberiz. Arkadaşlarımıza bu mücadelede destek vermek hem de bugüne kadar görüşemediğimiz hemşehrilerimiz ile özlem giderme adına güzel bir gün oldu. Fatsa’da bir kararlılık gördüm. Eğer tecrübelerimde beni yanıltmıyorsa Fatsa’da hedefe ulaşılacak bir görüntü var. Arkadaşlarımız da zaten yoğun olarak çalıştılar ben tebrik ediyorum. Bende bugün ve yarın arkadaşlarımla, dava kardeşlerimle beraber olup heyecanlarına ortak olucam. Diğer partili arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Bu bir demokrasi yarışıdır” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.