ESNAFLARA GÖNÜL ZİYARETİ
26.01.2021

“FATSA’MIZI GÖNÜL GÖNÜLE HEP BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLARA TAŞIYACAĞIZ”

Fatsa’nın geleceği için canla başla çalıştıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Fatsa’mızı hep birlikte el ele gönül gönülle daha güzel yerlere taşıyacağız” dedi.

Fatsa  Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  Belediye Meclis Üyeleri Muharrem Okyay Sarıhan ve  Adem Bekar ile birlikte Yeni Kumru Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek esnafa ‘hayırlı işler’ dileğinde bulundu.  Başkan Kibar, esnaf gezisinde yolda karşılaştığı gençlerle de bir süre sohbet etti.  Cadde üzerindeki tüm işyerlerine tek tek girerek bölge esnafının taleplerini dinleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, her zaman vatandaşla iç içe olduklarının altını çizdi.

“ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Türkiye’nin koronavirüs sürecini devlet ve millet olarak büyük bir dirayet göstererek başarıyla yönettiğine dikkat çeken Fatsa Belediye Bakanı İbrahim Etem Kibar, “ Esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek onlarla birçok konuyu istişare ediyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Esnafımızın bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Bu vesileyle ayrıca Fatsa’mız için yaptığımız çalışmalar ve hayata geçireceğimiz projelerimizi de anlatma fırsatı buluyoruz. Çünkü hemşerilerimizle bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve daha isabetli olacağını biliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Belediyemizi ilgilendiren konularda istişare ederek varsa yapılacak, onları çözüme kavuşturuyoruz. Pandemi sürecindeyiz. Bu dönemde esnafımızın sıkıntılarının farkındayız.  Esnafımızın, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. İnşallah, bu dönemler de bitecek. Fatsa Belediyesi olarak, ilçemizi hep birlikte el ele gönül gönülle daha güzel yerlere taşıyacağız. Bizleri güler yüzüyle karşılayan esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.