ESKİYEN PARKE YOLLARIN YENİLENMESİ DEVAM EDİYOR
11.10.2018

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından daha önceden parke yapılan ancak yıllar sonra bozulan parke yolların yenilenme çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe şehir içerisinde imarlı alanlar bir çok caddede eski yıllarda yapılan parkeli yolların eskimesi üzerine yenileme çalışması yaptıklarını söyledi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Sakarya mahallesi Fuzuli sokak, Ocak Sokak, Emek sokak, Kekik sokak, Çayır sokak ve Çimen sokak ta 2 hafta önce başlanılan parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor. Bu sokaklarda yapılan parke yol çalışmalarının hava şartları da göz önünde bulundurularak bir hafta içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Fuzuli sokakta 693 metrekare, Ocak Sokakta 493 metrekare, Emek sokakta 572 metrekare, Kekik sokakta 571 metrekare, Çayır sokakta 668 metrekare ve Çimen sokakta 781 metrekare parkeli yol yapılacağı ifade edildi.

Diğer yandan Evkaf mahallesi Gül ve Tombul sokakta bir süredir devam eden parke yol çalışması sona erdi

ARİF ÖZKAN CADDESİ YENİLENİYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri diğer yandan Güvercinlik mahallesinde halk tarafından eski yol olarak bilinen Arif Özkan Caddesinde muhtar Hami Gülboy ve mahalle halkının talebi üzerine sıcak asfalt çalışması başladı. Arif Özkan caddesinde şuanda zayıf zemin kazı çalışması yapılıyor. Zayıf zemin kazısının ardından burada sıcak asfalt çalışması yapılacak ve bu sıcak asfalt çalışmasının Kasım ayı sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.