ESİN VE ŞADUMAN KARDEŞLERDEN 5 YILDIZLI BAYAN KUAFÖRÜ
17.06.2014

Fatsa’da bayan kuaförü olarak 18 yıldır hizmet veren Esin Şahin ve Şaduman Şahin Alver kardeşler müstakil bir dairede son derece modern bir tesisi hizmete soktular. Esin Kuaför isimli modern iş yerinin açılışına Fatsa Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Erişmiş ve Reyhan Mollaoğlu, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Madeni Eşyalar Odası Başkanı Ayhan Baş, Giyim Eşyaları esnaf Odası Başkanı Cemal Paşalıoğlu ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.

İş yerinin açılış kurdelesi kesilmeden önce din görevlileri tarafından dua yapıldı. Yapılan duanın ardından Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş kısa bir konuşma yaptı. Esin Şahin ve Şaduman Şahin Alver kardeşlere yeni iş yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Erişmiş, “Fatsa’mızın bayanları çok şanslı çünkü çok modern bir tesis hizmete girdi. Ben gerçekten çok beğendim, her şeyi ile mükemmel bir tesis olmuş. İşletme sahiplerine hayırlı bol kazançlar diliyorum” dedi.
Esin kuaför sahiplerinden Esin Şahin, 18 yıldır bu sektörde olduğunu belirterek, “Ben kendimi bildim bileli bu işi yapıyorum. Kaliteye önem verdiğimiz için böyle bir iş yeri açtık. Çıtayı her zaman yüksek tutmaya çalıştık. Başardıysak ne mutlu bize. Şuanda 8 personel istihdam ediyoruz bunu daha da artırabiliriz.” dedi. Şaduman Şahin Alver ise, “Abla kardeş güzel bir işletme yapalım dedik. Ablamla güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz. Hayat paylaşınca güzel. Burası çok modern diye fiyatımız pahallı olabilir şekilde algılanmasın liste fiyatı neyse aynısını uyguluyoruz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.