EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BELEDİYEMİZİ ZİYARET
08.04.2008
Fatsa İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Şahinel 10 Nisan Polis Haftası dolayısı ile Fatsa Belediyesini ziyarette bulundu.

Belediye Başkan Vekili Bülent Yücetepe tarafından karşılanan Emniyet Müdürü ve beraberindeki emniyet mensupları Başkan Vekili Bülent Yücetepe ye çiçek takdim ettiler.

10 Nisan Polis haftası dolayısıyla Kurumları gezdiklerini belirten Müdür Şahinel Başkan Vekili Bülent Yücetepe`ye 10 Nisan Polis haftası etkinliklerinin yer aldığı davetiyeyi de takdim ettiler.

Başkan Vekili Bülent Yücetepe`de yaptığı açıklamada çok çalışkan bir müdürümüz ve emniyet teşkilatımız var. Sizin ziyaretinizden önce Emniyet Teşkilatının kuruluşu hakkında bilgiler topladım dedi. Teşkilatın ilk oluşumunu anlatan Başkan Vekili Yücetepe gelen misafirlerinde takdirini aldı.

Belediyemizden her zamana yardımlar alıyoruz diyen Emniyet Müdürü Şahinel, Emniyet Müdürlüğü olarak belediyemizle uyum içersinde çalışıyoruz. Bizlere her zaman destek olan Fatsa Belediyesine ve Başkan Hüseyin Anlayan`a çok teşekkür ediyorum açıklamasını yaptılar.

Bizler de çok zor ve meşakkatli bir görev üstlenen tüm Emniyet Çalışanlarımızın 10 Nisan Polis gününü kutluyor, çalışmalarında sonsuz başarılar diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.