ELEKÇİDEN CANLI YAYIN BEĞENİ İLE İZLENDİ
01.06.2011
Fatsa Belediyesi tarafından yapılan Elekçi Park kafeteryada Ordu 52 TV canlı yayın gerçekleştirdi. Yapılan canlı yayına Ak parti İstanbul Milletvekili ve Ak parti Genel Sekreteri İdris Naim Şahin, Ak parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu ve Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı ana konuk olarak katılırken. Ak partili diğer İlçe Belediye Başkanları da konuk olarak katıldı.

İlk olarak söz olan Vekil İdris Naim Şahin, Hükümet olarak özellikle Ordu´ya yaptıkları hizmetleri özet olarak anlattı. Daha sonra ev sahibi olan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, söz alarak yapmış oldukları büyük projeleri anlattılar. Anlayan anlatımda büyük projelerin maketlerini canlı yayında kullandı ve maketler konuklar tarafından çok beğenildi. Yine Anlayan biten ve devam eden projeleri dijital baskı yaptırarak proje halini ve mevcut hallerini de çektirerek program anlatımına ayrı bir güzellik verdi.

Anlayan´ın anlatımı yaklaşık 1 saati bulurken, Ak parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, Anlayan Başkan, seni herkes anladı çok şeyler yaptığını hepimiz biliyor ve görüyoruz, bıraksak sabaha kadar yaptıklarını anlatsan bitmez diye espri yaptı ve diğer Başkanlara da söz hakkı verelim dediler. Daha sonra sırası ile Ünye, Perşembe ve diğer ilçe Başkanları da yaptıklarını canlı yayında anlatma imkanı buldular. Elekçi Park kafeterya açıldıktan sonra ilk defa böyle bir kabalık vatandaş kitlesini misafir etmiş oldu. Ayrıca canlı yayın izleyicileri de Elekçinin güzelliğini TV den izleme imkanı buldular.

Canlı yayında bir ara müsaade isteyen Vekil İ.Naim Şahin, ben biraz Elekçide sandalla gezip geleyim siz programa devam edin dedi ve canlı yayından ayrılarak, Elekçi ırmağı iskelesine inerek, tekneye bindi. Elekçi park kafeteryayı ırmaktan izledi ve Başkan Anlayan´ı tebrik ediyorum, hem karadan hem de denizden elekçi ırmağı park kafeterya ve sandal sefası projesi dört dörtlük olmuş ayrıca emeği geçenleri de kutluyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.