ELEKÇİ PROJESİNDE SONA GELİNDİ
20.08.2009
Fatsa Belediyesinin en büyük projelerinden biri olan Elekçi Irmağı Sandal Sefası projesinde çalışmalarında sona gelindi.

Daha önce Irmak içi temizlenmiş, kaya tahkimatı yapılarak Irmak kontrol altına alınmış ve birit çalışması yapılmıştı. Üst peyzaj çalışmaları da bütün hızıyla devam ediyordu. Şimdi peyzaj çalışmasın dada sona gelindi. Bu çalışmadan sonra Proje kendini daha iyi gösterme başladı.

Yürüyüş ve bisiklet yolu, kamelyalar, seyir locaları, Çocuk oyun alanları, gezi yerleri, havuz, yeşil alanlar, ışıklandırma v.b. birçok çalışma bitirildi. Şimdi projenin geri kalan küçük kısımları tamamlanıyor. Daha önce atıl bir halde olan, Elekçi Irmağı bu proje ile hem temizlenmiş hem de, Fatsa İlçemize yakışır bir sosyal donatılı alan kazandırılmış oldu.

Yapılan proje şimdiden halkımız tarafından büyük beğeni kazanırken, vatandaşlarda, artık Fatsa`mızda ailemizle beraber rahat bir şekilde oturacağız bir yer daha oldu. Projeyi ilk başta bizlerde pek önemsememiştik ama yapılanca gördük ki, Fatsa`mızın görünümüme ayrı bir güzellik kattı, başta Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan olmak üzere, emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz. Fatsa artık her geçen gün güzelleşiyor. Bu projede bunun bir göstergesidir dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.