ELEKÇİ PARK KAFETERYAYA YOĞUN İLGİ
25.08.2011
Fatsa Belediyesi tarafından bu yaz faaliyete geçen Elekçi park kafeterya ya her geçen gün ilgi artıyor. Ramazan ayı olması dolayısı ile iftar sonrası birçok vatandaş Kafeteryada çayını içiyor, ırmağa inip sandala biniyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan iftar sonrası Elekçi park kafeteryaya giderek vatandaşlarla sohbet etti ve Sandala binen vatandaşları uyararak, lütfen can yeleksiz sandallara binmeyin dedi. Anlayan ayrıca burada yaptığı açıklamada, Elekçi park kafeteryamıza her geçen gün ilgi artıyor, buda bizi memnun ediyor dedi. Anlayan ayrıca gördüğünüz gibi iftar sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde birçok vatandaşımız burada, ırmağa karşı çaylarını yudumluyor ve sandalla da ırmak turu atıyorlar onların memnuniyetini görmek çok güzel dedi.

Yurt dışından gelen bir vatandaşta Başkanım 3 yıldır Fatsa´ya gelmemiştim, şimdi gelince burası Fatsa´mı dedim. Yapılanlar Fatsa´yı tamamen değiştirmiş çok güzel projeler hayata geçmiş sizi tebrik ediyorum dedi. Anlayanda gülerek evet burası Fatsa dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.