ELEKÇİ PARK KAFETERYA HİZMETE GİRDİ
16.05.2011
Fatsa Belediyesi tarafından yapılan Elekçi Irmağı park kafeterya bu hafta sonu hizmete girdi. Pazar günü ilk kahvaltıyı Başkan Anlayan ve misafirleri gerçekleştirdi.

Bu Elekçi de yapılan ilk kahvaltı oldu. Kahvaltı sonrası kısa bir açıklama yapan başkan Anlayan, Elekçi Irmağı Sandal Sefası projemiz içersinde yer alan, Park alanı ve kafeteryamız tamamen bitti. Filende bugün hizmete girmiş oldu. Ben sadece Fatsa halkımızın değil tüm bölge halkımızın buraya gelip ırmak ve deniz manzaralı çay keyfini tatmalarını öneriyorum dediler.

Ayrıca Başkan Anlayan önümüzdeki hafta Fatsa Kültür Sarayı ve Elekçi Irmağı Sandal sefası projesinin tamamen bitirilmiş olarak hizmete gireceğini de söylediler.

Elekçi Irmağı Park Kafeteryada, Sabaha kahvaltısı, Tost Hamburger, Dondurma ve diğer sıcak soğuk içeceklerde vatandaşlara hizmet olarak sunulacak. Gelen talepler doğrultusunda da içecek ve yiyecek çeşitlerinde değişikliklere de gidilecek.

Bizlerde Fatsa´mızda yeni bir mekan olarak hizmete giren ve manzara olarak ilçenin görünümüne de ayrı bir güzellik katan Elekçi Park kafeteryanın hayırlı olmasını diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.