ELEKÇİ IŞIL IŞIL
21.04.2011Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, dün gece Elekçi Irmağına giderek aydınlatma çalışmalarını kontrol etti.

Başkan Anlayan´a Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Parti Yönetim kurulu üyeleri ve Belde Belediye Başkanları eşlik ettiler.

Anlayan yaklaşık 2 yıl önce burada yeşil alan ve park çalışmalarını tamamlamıştık. Şimdi Kafeterya, Çay bahçesi, Sandalların gezeceği yerleri düzenliyoruz. Burası sahilden sonra yeni bir cazibe merkezi olacak. Toplam 20 dönümlük alan üzerine yaptığımız elekçi ırmağı sandal sefası projemizde, yürüyüş yolları, Spor alanları, piknik yapma yerleri, Çocuk oyun alanları, Kafeterya ve çay bahçesi bulunmakta, Irmakta tekne gezileri de buradaki projeye ayrı bir güzellik katacak.

Bizler arkadaşlarla beraber özellikle bu gece buraya geldik, bunun sebebi de, Kafeterya, Irmak, Köprü gövdesi ve ayaklarına yaptığımız aydınlatmalar ile diğer alanların aydınlatmasını gece gözüyle görelim istedik, birçok arkadaşımız gece buranın görünümüne hayran kaldılar. İnşallah bu yaz hep birlikte buranın sefasını süreceğiz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.