EBRU TEMİZLİKTEN ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR
11.01.2012

Fatsa Belediyesi’nin temizlik işlerini yürüten Trankwalder Ebru Temizlik Şirketi’nin yeni taşındığı kademe binası ve yeni aldığı hizmet araçları törenle hizmete girerken törende ayrıca başarılı personeller de takdir belgesi çeyrek altın ile ödüllendirildi.


Yeni kademe binasında gerçekleşen açılışa ve ödül törenine Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ın yanı sıra Başkan yardımcısı Bülent Yücetepe, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, CHP İlçe Başkanı İsmail Yurttaş ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.


Programın açılış konuşmasını yapan Trankwalder Ebru Temizlik Şirketi Genel Müdürü Mustafa Kurumlu, 2005 yılından beri Fatsa’da hizmet verdiklerini belirterek, “İlk başladığımızda 30 personelimiz vardı, bugün gelinen noktada ise 17 aracımız, bir iş makinemiz ve 270’e yakın personelimizle hizmet veriyoruz. Birçok Belediye memurlarına maaşlarını zamanında vermezken işçilerimizin maaşlarını zamanında veren Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a çok teşekkür ediyorum. Firmamız yaptığı işin hassasiyetinin yanı sıra işçi sağlığına ve işçi güvenliğine büyük önem vermektedir” dedi.“TEMİZLİK İŞİNİ LAYIKIYLA YAPIYORLAR”


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise Trankwalder Ebru Temizlik Şirketi’nin sadece Fatsa’da değil ülkemizin birçok vilayetinde bu işi yapan profesyonel bir firma olduğunu ifade ederek, “Trankwalder Ebru Temizlik Şirketi temizlik işini layıkıyla ve hakkıyla yapan firma. Dolayısla Şirketin Genel Müdürü Mustafa bey’e ve çalışanlarını hasetsen tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. Her sene büyüyen gelişen şehrimiz ortaya çıkan ihtiyaçlar ve çalışma alanı değişmesi sebebiyle çalışan ekibe yeni sayılar ilave ederek yolumuza devam ediyoruz. Fatsa’nın çöpünü toplayan, yolunu, deresini temizleyen bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. Özellikle bu işi yapan arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.