DURMAK YOK YOLA DEVAM
19.01.2010Fatsa Belediyesi yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediye, Fen işleri Müdürlüğü, malzemeyi kendi karşılayarak işçilik satın alarak, şuanda Şerefiye Mahallesi Pınar Sokakta yol döşeme ve yaya kaldırımı çalışmalarını tamamladı. Yine aynı ekip Ateşli Sokakta tesviye çalışmalarına başladı, buradaki çalışmadan sonra yine aynı Mahallede bulunan Trabzon Sokakta yol döşeme ve yaya kaldırımı çalışmaları yapılacak.

Yol çalışmalarını kontrol eden Fen İşleri İnşaat Mühendisi Engin Çanka yaptığı açıklamada, Şerefiye Mahallesinde şuanda yaptığımız yol çalışması toplam 4000m² civarında. Burası tamamlanınca Evkaf Mahallesi Kartal Sokakta yol çalışmasına başlayacağız. Kartal Sokaktan sonra Kurtuluş Mahallesinde bulunan ve sahil karayoluna çıkan ara bir yolda da yine yeni taş parke döşeme çalışmamız olacak dedi.

Toplam olarak bu işlerin 6500m² yi bulduğunu belirten İnşaat Mühendisi Çanka, gelen talepleri Başkanımız değerlendiriyor. Aciliyet sırasına göre yol çalışmalarımızı yapıyoruz. Yine programımızda yoğun yol çalışmaları olacak. Vatandaşlarımız biraz sabırlı davransın ve bizlere yardımcı olsunlar. Özellikle yol çalışması yaptığımız bazı bölgelerde çalışama tamamlanmadan araç park ediliyor. Bazen de yaya kaldırımı yapacağımız yerlerde vatandaşlarımız projede ve imarda olmayan bölgelerde yasal olmayan taleplerde bulunuyorlar. Bu konularda bizlere yardımcı olsunlar açıklamasını yaptılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.