DURMAK YOK ASFALTA DEVAM
18.06.2012

Asfalt ekibi gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Fatsa Belediyesi ilçenin her bir köşesini karış karış asfalt yapıyor.

Asfalt çalışmaları Kurtuluş Mahallesinde aralıksız sürerken vatandaşlar ise durumdan oldukça hoşnut. Her fırsatta çalışmaları yerinde takip eden Başkan Anlayan; "Dur durak bilmeden çalışmalarınız Pazar günüde dahil olmak üzere devam ediyor. Bizler de tatil günü takibini yapıyoruz. Bizimle beraber vatandaşlarımızda takip içinde. Bize göstermiş oldukları ilgi ve alakaya da çok teşekkür ederim. Burası yıllardır belediyelik olduğu halde hizmetten mahrum kalmış yerler. Bir daha ki seçim dönemine kadar sizi bu çamur ve tozlu yollardan kurtaracağız diye söz vermiştik. Sözümüz gereği asfalt yapıyor ve bunun memnuniyetini yaşıyoruz. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu sene 150 bin metrekare demiştik. Takibini yapıyoruz ve 3'te 1'ine yaklaştığımızı söyleyebiliyoruz. Havalar gayet güzel gidiyor. Çok şükür teknik konuda da sıkıntı yaşamadık. Vatandaşlardan dua istiyoruz. İnşallah hava şartları el versin, işimizi aksatacak teknik arıza başımıza gelmesin. Her güzel günü değerlendiriyoruz" dedi.

Asfalt çalışmalarının Kurtuluş Mahallesinde sona erdikten sonra Dumlupınar Mahallesinde devam edeceğini söyleyen Başkan Anlayan; "Umuyorum ki 1 ay içerisinde Kurtuluş Mahallesinde planladığımız çalışma bitecek. Bir aksilik olmazsa 1 ay sonra Dolunay Mahallesinde olacağız. Şu anda şehrin doğu yakasındayız ve yaz sonuna kadarda batı yakasına ulaşacağız" diye konuştu.

Başkan Anlayan'dan sonra mikrofonlara vatandaşlar geçerken Başkan Anlayan'a teşekkür ettiler.

Yıllardır özlemle bu hizmeti beklediklerini belirten vatandaşlar; "Başkanımız bizi çok mutlu etti Allah ondan razı olsun" dediler.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.