DURMAK YOK ASFALTA DEVAM
03.10.2012

Fatsa Belediyesi Asfalt yol çalışmalarını Gündüz-Gece sürdürüyor. Ekipler gündüzleri asfaltlanacak yolların alt yapısını hazırlıyor, asfaltlamayı başlatıyor ve bu asfaltlama gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Çalışmalar Dolunay Mahallesi, Yaprakkent, Aykent, Adalet sitesi çevresinde tamamlanmış durumda.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe, Bülent Yücetepe Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen ve Belediye meclis üyeleri dün gece Yaprakkent sitesine konuk oldu. Burada site yöneticileri Murat Topaloğlu, Mehmet Aydemir ve site sakinleri; Başkan Anlayan ve misafirleri lokallerinde ağırladılar. Asfalt yol için çok teşekkür eden Murat Topaloğlu, Belediyemizden Allah razı olsun bizi tozdan çamurdan kurtardı dedi.

Gittikleri sitelerde çok yakın ilgi gördüklerini belirten Başkan Anlayan, Dolunay Mahallemizdeki asfaltlama çalışmalarımızın %65´ini tamamlamış durumdayız. Ekim sonuna kadar İnşallah Ünye sınırımıza ulaşacağız ve Fatsa’da çamurlu yol bırakmayacağız dedi.

Başkan Anlayan asfalt yol hedeflerini bu yıl 150.000m²´den 250.00m²´ye çıkarttıklarını söyledi. Ekim sonunda Doğusundan Batısına kadar programladıkları tüm yollarlı asfaltlayacaklarını belirten Başkan Anlayan, ayrıca site yollarımız haricinde Dolmuş yolunun da aynı paralelde ilerlediğini belirtti.

Anlayan her iki site sakinlerine de teşekkür ederken, asfalt yaptığımız bölgelerde akşamları böyle sohbetler düzenliyoruz, hem vatandaşlarımızı bilgilendirip, diğer çalışmalarımızı da onlara bire bir olarak aktarıyor, onlarında sorunlarını yüz yüze dinleyip çözüm yoluna gidiyoruz dedi.

Vatandaşlarımızın asfalt yoldan memnuniyetini gördükçe bizlerde bu asfalt çalışmasından büyük zevk alıyoruz diyen Başkan Anlayan, yaptığımız tüm işlerden zevk alıyoruz ama itiraf etmeliyim ki bu asfalt çalışmaları beni gerçekten çok mutlu ve huzurlu ediyor dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.