DURMAK YOK ASFALT YOLA DEVAM
19.11.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Dolunay Mahallesi Kutlu Kent sitesine giderek bugün başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Anlayan asfalt sezonumuz bitmemiştir. Havalar iyi olduğu sürece Kasım ve Aralık ayı içersinde de çalışmalarımız Dolunay Mahallemiz de devam edecek dedi.

Başkan Anlayan yaptığı açıklamada; Bu sene hedefimiz 150.000m² asfalt yol yapmaktı. Bunu biz 300.000m²´ye çıkarttık. Şuana kadar toplam 230.000m² asfalt yol yaptık. Bu yıl sonuna kadar 300.000m² asfalt yol yapmayı hedefliyoruz. 1 ay öncesine kadar yoğun bir asfaltlama yapmıştık. Plentimizdeki arıza sebebiyle ara verdiğimiz asfalt yol çalışmamıza tekrar başladık. Gündüz başlayan bu çalışma gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

İş günü olarak 10-15 günlük bir güne ihtiyacımız var. Hedefimiz Bolaman sınırından başladığımız asfalt yol çalışmalarımızı Ünye sınırına kadar götürmek. Vatandaşlarımız bizim asfalt haberlerimizden bıktı ama biz asfalt yol yapmaktan bıkmadık. Hedefimize ulaşıncaya kadar durmak yok asfalt yola devam dedi.

Geri kalan yollarımızı da Kasım ve Aralık ayı içerinde tamamlamayı hedefliyoruz. İnşallah bu çalışmalarla birlikte Yeni Dolmuş yolumuzda hayata geçmiş olacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.