DUBA İSKELYE YANAŞTI!
28.06.2007


Fatsa İskelesinin 30mt. Uzatılmasıyla ilgili çalışmalar devam ediyor. Daha önce Fatsa Limanında denize indirilen iskeleyi uzatma dubası Fatsa İskelesine yanaştı.

İskelede yapılacak uzatma çalışmasını yerinde inceleyen Ak Parti Grup Başkan V. Eyüp FATSA, Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, İskeleyi uzatacak olan Deniz Yapı Yetkilisi Dursun PEYİK den yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Fatsa iskelesi yıllardır uzatılmayı bekliyor diyen Eyüp FATSA, Bizler ne vaat ettiysek hepsini tek tek hayata geçiriyoruz işte gördüğünüz gibi Fatsa İskelesinin de uzatılması çalışması bunun bir örneği; Yıllardır yapacağız dediler, İhale ettiler ihaleyi alan firma kaçıp gitti iş yine bize kaldı. Allah`a şükür ne dediysek hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz açıklamasında bulundu.

Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN`da yaptığı açıklamada Sayın Grup Başkan V. Eyüp FATSA beye çok teşekkür ediyorum, Fatsa iskelesinin uzatılmasıyla Fatsa ekonomisine ciddi anlamda katkı gelecek ağır tonajlı yük gemileri Fatsa iskelesine rahatça yanaşacaklar hatta aynı anda 2 gemi bile iskeleden yük alıp yük boşaltabilecekler. Hem Fatsa kamyoncuları hem de Belediyemiz ekonomik anlamda gelir sağlamış olacak. İskelenin uzatılmasında emeği olan Sayın Grup başkan v.tekrar teşekkür ediyorum.

Son yıllarda Fatsa`nın geleceğine yönelik büyük projelerin bir bir hayata geçmesi ayrıca bizi daha da memnun etmektedir dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.