DUAYERİ – YASSITAŞ BAĞLANTISI MENFEZ İNŞAATI TAMAMLANDI
18.02.2020

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Duayeri mahallesi ile Yassıtaş mahallesi bağlantısına 13 metre uzunluğunda 2×2 metre genişliğinde menfez yapıldı.
Duayeri mahallesi ile Yassıtaş mahallesi bağlantısında yağmur suyunun taşkına sebep olması nedeniyle Mahalle muhtarlığı ve vatandaşların talebini değerlendiren Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü bir hafta süren çalışma ile menfezin yapımını tamamladı ve bugün itibari ile betonu döküldü. Menfezin betonu kuruduktan sonra dolgularının yapılarak ulaşıma açılacağı bildirildi. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Demirci mahallesinde de menfez inşaatı tamamlandı, Yukarı Bahçeler mahallesinde de menfez inşaatı başlatıldı devam ediyor. Karşıyaka mahallesinde de önümüzdeki günlerde menfez inşaatı başlatılacağı öğrenildi.

YUKARIARDIÇ MAHALLESİNDE TAŞ DUVAR ÇALIŞMASI
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge Şefliği tarafından ise Yukarı Ardıç mahallesi Emiroğlu mevkiinde selden uçan yere vatandaşların talebi üzerine 3 gün süren çalışma ile 25 metre uzunluğunda 5 metre yüksekliğinde taş duvar yapıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.