DONİMİS DÖNER FATSA’DA HİZMETE GİRDİ
16.04.2015

Fatsa ilçemizin Reşadiye Caddesi Cumhuriyet Meydanı Mevkiine Hatay yöresinin bir damak tadı olan “Donimis Döner” isimli iş yeri gerçekleşen açılış ile resmen hizmete girdi.
Çağlar Karaçay ve Tolga Karaçay kardeşlere ait Donimis Döner isimli iş yerinin açılışını Fatsa belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş gerçekleştirirken açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Vahit Bölek, Ramazan Akyol ve Ramazan Töngel ve çok sayıda Fatsa halkı da katıldı.
Fatsa belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş Donimiz Döner isimli iş yerinin açılış kurdelesini kesmeden önce yaptığı konuşmada, “İskenderun’dan gelip de Fatsa’da işletme açtıkları için kendilerine şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlı bol kazançlar nasip eder. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
İş yeri sahiplerinden Çağlar Karaçay yaptığı açıklamada satıştan önce damak tadını Fatsa halkına yaşatmak için Fatsa’ya iş yeri açtıklarını belirterek, “Hatay yöresine özel bir damak tadımız var. Fatsa halkı bu lezzeti sevecektir.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.