DOLUNAY MAHALLESİ KONFORLU YOLUNA KAVUŞTU
11.06.2020

Fatsa Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda ilçenin yolları yüksek konfor standardında yapılmaya devam ediliyor. Bu kapsamda Dolunay mahallesi Neva sokak, Kolej sokak ve Abant sokak alt yapı, yağmur suyu ve sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Dolunay mahallesi Neva sokak, Kolej sokak ve Abant sokak bir hafta boyunca süren çalışmalar sona ererken baskı betonlu kaldırım çalışması için kazı işine başlandı.
Fatsa Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Koordinasyonunda yeni dönemde Kurtuluş mahallesi Beyazıt Caddesi, Kurtululuş mahallesi Şevket Reis Sokak, Şerefiye mahallesi Barbaros Caddesi, Taşlıca-Demirci mahallesi grup yolunda sıcak asfalt çalışmaları yapılırken ilçenin stratejik noktalarında planlanan yollarla ilgili hazırlıklar devam ediyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN MUTLULUĞU VE HUZURU İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Dolunay mahallesinin Fatsa’nın en cazibeli mahallelerinden biri olduğunu yineleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Neva sokak, Kolej sokak ve Abant sokak aynı zamanda Kurtuluş-Büyük Sanayi Sitesi hattından geçen önemli bir dolmuş yolumuz. Gerek dolmuşçu esnaflarımız gerekse de mahalle sakinleri bu yolun yapılmasını dört gözle bekliyordu. Alt yapı, yağmur suyu ve sıcak asfalt çalışmaları tamamlanınca yolumuz gerçekten güzel oldu. Baskı betonlu kaldırım çalışması da bitince daha da güzel olacak.” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’e, Fatsa’ya yapılan çalışmalarla ilgili teşekkür eden Başkan Kibar, “Ayrıca Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım Şube Müdürlüğü ekiplerimize ve emeği geçen her birim ve personellerimize de teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzuru ayrıca güveni bizler için önemlidir. Bunun için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.