“DOLUNAY MAHALLEMİZİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ”
26.07.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, asfalt çalışmalarını yerinde inceliyor. Dolunay mahallesindeki çalışmaları Dolunay muhtarı ve Ak Parti Belediye Meclis üyesi Beytullah Kalan ile yerinde inceleyen Başkan Anlayan, Ramazan Bayramına kadar bir aksilik çıkmazsa Dolunay mahallesinin tamamının asfalta kavuşacağını söyledi.

Asfalt yapılmamış ve eksik kalan yerleri bir defa daha incelediklerini belirten Başkan Anlayan; “Çalışmaları bir defa daha yerinde inceliyoruz. Kalan yerleri de eksik olan yerleri de bir kez daha gözden geçiriyoruz. Fatsa’nın her tarafında olduğu gibi Dolunay mahallesinde de bu çalışmalarımız devam ediyor ve bu mahallede artık son noktaya gelmiş durumdayız. İnşallah Bayrama kadar Dolunay Mahallemizin tamamını sıcak asfalt ile buluşturmuş olacağız. 5 ila 6 sokağımız kaldı vatandaşlar onları soruyor ne zaman asfaltlayacaksınız ya da asfaltlamadan gidecek misiniz diye kimsenin şüphesi olmasın söz verdiğimiz gibi tamamını bitireceğiz. Dolunay mahallemiz son yıllarda göç alan bir mahallemiz. Bu mahallemizin yol problemini çözdük çok şükür. Vatandaşlarımız memnun oldu. Buda bizleri mutlu etti. Yol sorunu ile birlikte bu mahallemizin birde dolmuş hattı sorunu vardı çok şükür onu da hallettik. Şimdi vatandaşlarımız kapılarının önünden dolmuşa binip ulaşımlarını rahatlıkla sağlayabiliyorlar. Asfalt, dolmuş hattı ve 24 derslikli bu yıl eğitim öğretime başlayacak olan Dolunay İlköğretim Okulu. Dolunay mahallemizin çehresi değişiyor. Ben öncelikle Dolunay mahallemize ve Fatsa’mıza hayırlı olmasını diliyorum “dedi

Asfalt çalışmasını Başkan Anlayan ile takip eden Dolunay Mahallesi muhtarı Aziz Akbaba; “Asfalt çalışmaları büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Başkanımızdan Allah razı olsun, çok kaliteli yollara kavuştuk. Mahalle halkımız da çok memnun. Başkanımızdan Allah razı olsun artık yol sıkıntımız yok. Başkanımıza da çok teşekkür ederiz bu nimeti bizlere sundu” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.