DOLU DOLU BİR ÇINAR FESTİVALİ GELİYOR
30.07.2018

Fatsa Belediyemizin 16 – 19 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği Çınar Festivali etkinliği kapsamında sahne alacak sanatçılar belli oldu.

Fatsa Belediyemiz Çınar Festivali etkinlikleri kapsamında ilk olarak 16 Ağustos Perşembe akşamı saat 21:00’de Fatsalı hemşehrimiz pop sanatçısı Soner Arıca sahne alacak.

Festivalin ikinci akşamında ise yine Fatsa Belediyesi Konservatuvar Sanatçımız Kandemir Kaytaz saat 20:00’ de sahne alacak. Kandemir Kaytaz’dan sonra saat 21:00’de yine Fatsalı hemşehrimiz Mehmet Gümüş sahneye çıkacak ve ardından yine hemşehrimiz Türk halk müziği sanatçısı Aydın Beyoğlu’da türkülerini seslendirecek. Çınar Festivalinin üçüncü akşamında ise saat 21:00’de pop sanatçısı Gökhan Tepe sahne alacak.

Fatsa Belediyesi Çınar Festivali’nin son akşamında ise pop sanatçısı Derya Uluğ ile festival etkinlikleri sona erecek. Festival kapsamında mahalleler arası futbol turnuvası, sokak basketbolu turnuvası, Foto Safari etkinliği, bisiklet turu ve yemek yarışması’da yer alacak.

“KEYİFLİ BİR FESTİVAL GEÇİRECEĞİZ”

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe yaptığı açıklamada belediye başkanlık görevine seçildiği ilk andan itibaren sosyal aktivite olarak vatandaşlardan yoğun şekilde Çınar Festivali’nin yapılması konusunda talep aldıklarını bu nedenle 10 yıl aradan sonra Çınar Festivali düzenleme kararı aldıklarını belirterek, “Yaptığımız istişarelerde çok renkli bir festival geçirmek için programlar hazırladık. Çınar Festivalimiz çerçevesinde mahalleler arası futbol turnuvası ve sokak basketbolumuzda yer alıyor. Ayrıca Fatsa’mızın dört bir yanında olan güzelliklerini çok farklı açılardan görüntülemek için Foto Safari etkinliğimiz olacak. Yine yüzlerce bisikletçinin katılımı ile bisiklet turu yapacağız. Hanımların hünerlerini gösterebileceği yemek yarışmamız da festivalimize renk verecek. Şuanda mahalleler arası futbol turnuvamız heyecanla devam ediyor. Festivalimizde 4 tanesi hemşerimiz olmak üzere 6 sanatçımız şarkılarını Fatsalı hemşerilerimizle paylaşacak şimdiden tüm halkımızı 15 Temmuz Özgürlük meydanında 16 – 19 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalimize bekliyoruz. Yaz tatili nedeniyle gurbetten ilçemize gelen tatilcilerimiz için de stres atmak için güzel bir etkinlik olacağını tahmin ediyoruz.” dedi

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.