DOLMUŞ DURAĞI VE REKLAM PANOLARI YAPILIYOR
13.05.2008
Fatsa Belediyesi değişik çalışmalar yaparak İlçede ilkleri yapmayı sürdürüyor.

Yap işlet devret modeli ile Fatsa İlçesinde kent mobilyaları içersinde yer alan Durak yerleri ve Reklam Panoları çalışmalarına başlanıldı.

Çalışma yapılan alanları gezen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, montaj ekibinden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Fatsa İlçemizde yine bir ilki yapıyoruz diyen Başkan Anlayan; bu anlaşma ile 40 adet Dolmuş durağı vatandaşlarımızın yaz, kış kullanabilecekleri, 50 adet Raket Işıklı (küçük boy) Reklam panoları, 30 adet Bilbort Reklam panosu, 4 adet büyük boy megalıght (büyük boy) reklam panosu, 1 adet de İnteraktif Sinevizyonlu reklam panosu yapılacak dediler.

Bunlardan ilk etapta ilk 3 ay içersinde 15 adet Durak, 2. 3 ay içersinde 15 adet durak ve 1 yıl içersinde diğerlerinin tamamı yapılacak. Bundan sonra Fatsa şehir merkezinde gelişi güzel afiş ve pankart asımı yapılmayacak. İlgili firma; yetkili olarak Fatsa Ege Ajans`a yetki verirken ilçedeki çalışmaların takibi reklamlar ve diğer konularda tam yetki Ege Ajans Tamer Özyurt`ta olacak. Başkan Anlayan İlçelerde bu tür çalışmaları pek yapmayan firma yetkililerine teşekkür ederken, Fatsa birçok İlden daha büyük bu çalışma İlçemizin görünümüne de renk katmış olacak. En önemlisi de Afiş kirliliği artık olmayacak. Çalışmamız İlçemize ve sizlere hayırlı olsun temennisinde bulundular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.