DOLANDIRICILARA DİKKAT!
11.04.2016

Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe, Son aylarda meydana gelen yeni bir dolandırıcılık vakasının İlçemizde bazı vatandaşlarımızı mağdur ettiğini belirtti.

Dolandırıcı şahısların vatandaşların evlerine giderek, Fatsa Belediyesinden geldiklerini ve Emlak vergi borçları olduklarını söyleyerek dolandırıcılık yaptıklarını söyleyen Başkanımız Muharrem Aktepe konuyla ilgili yaptığı açıklama da; “İnsanları mağdur eden bu dolandırıcılara lütfen itibar etmeyiniz. Belediyemize Emlak vergi borcu ve diğer borçları olan vatandaşlarımız borçlarını Fatsa Belediyemiz Veznelerine yatırarak karşılığında makbuzlarını alabilirler. Siz değerli vatandaşlarımız, Emlak vergi borcunuz ve diğer borçlar için kapınıza gelen bu dolandırıcılara lütfen itibar etmeyiniz. Böyle bir durumla karşılaşan vatandaşlarımız, bu şahısları emniyet güçlerine ihbar ediniz” dedi.

Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe; “Fatsa Belediyesi olarak ödeme işlemlerini yapabileceğiniz tek yer Fatsa Belediyesi veznelerimiz ve Belediyemizle anlaşmalı olan Bankalarımızdır” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.