DEVLET HASTANESİ PROJEMİZ EVKAF MAHALLEMİZE ÇOK BÜYÜK HAREKETLİLİK KAZANDIRACAK
23.03.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa ilçe Başkanı Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları kapsamında Kumru-Korgan karayolu güzergahındaki ve Evkaf mahallesi Arslan Aydınlık caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti. Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan’a, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili de eşlik ettiler.
Başkan Anlayan esnaf ziyareti sonunda yaptığı açıklamada Evkaf mahallesinin 10 yıl önce bir çok kamu binası olmasına rağmen Fatsa’nın en geri kalmış mahallesi olduğunu belirterek, “Devlet Hastanesi projemiz bu mahalleyi çok daha hareketlendirecek. Hükümet kanalıyla yaptırılarak hizmete giren 500 kişilik öğrenci yurdu bile başlı başına çok büyük bir hizmettir” dedi.
Bütün Mahallelerimizde olduğu gibi Evkaf Mahallemizde bizim için çok önemli diyen Başkanımız Hüseyin Anlayan; “ Devlet hastanesi Projemiz burayı ayrıca çok daha hareketlendirecek. Çünkü çok modern, çok büyük 300 yataklı, beş yıldızlı otel konforunda çok büyük bir hastane yapılıyor. O kadar çok iş yaptık ki hamd olsun bunları anlatmaya bile zaman bulamıyoruz. Evkaf mahallemizi çöp probleminden de kurtardık. Burada yapılacak olan Harikalar Diyarı Projemiz Büyükşehirle beraber Karadeniz’in en büyük projesi olacak” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.