DENİZ KENARINDA BİRİKEN ÇÖP VE ATIKLAR TEMİZLENİYOR
15.02.2012

Fatsa’da son günlerde ki aşırı yağış sebebiyle denize ve ırmak kenarlarına sürüklenen çöp ve atıkların Fatsa Belediyesi ekiplerince toplama işlemi sürüyor.

Coğrafi konum itibari ile denize sıfır yerleşim yeri olan ve arkasında 7 ilçe bulunduran Fatsa’da, her yoğun yağış sonrası deniz kenarlarında görmeye alışılan çöp ve atıkları temizleyen Fatsa Belediyesi, ortaya çıkan çirkin görüntüyü yok etmek için 4 iş makinesi ve onlarca çalışanını seferber etti. Temizlik işleri gün boyu devam etti…

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; "Yoğun yağışlardan dolayı şehir içinde oluşan kar atıklarını itfaiye ekiplerimiz geçtiğimiz hafta yıkamıştı. Şimdi de tahrip olan deniz kenarlarını temizliyoruz. Burada biriken çöp ve atıkları temizleyerek eski görünümüne kavuşturuyoruz. Ayrıca hava muhalefeti sebebiyle Ebru Temizlik şirketi nezdinde 24 saat boyunca nöbette bulunan ekibimiz var. Bu gibi durumlarda acil olarak müdahale edebilmek için. Fatsa Belediyesi olarak vatandaşların rahatlığı için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.