“DEDEMİN İMZASI” İLK KEZ FATSA’DA İZLENECEK
19.11.2018

Fatsa ve Korgan ilçemizden bir grup amatör tiyatro oyuncusunun kendi imkanları ile yazıp yönettiği 'Dedemin İmzası' adlı film Fatsa Belediyemiz organizesinde ücretsiz olarak gösterime sunulacak.
Tiyatro gurubundan İlker Taze, Sami İsen, Hasan Yiğit ve İbrahim Çapkın filmin gösterimi ile ilgili Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’yi ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyaret sonrası Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe yaptığı açıklamada, amatör tiyatrocuları tebrik ederek, “Tiyatrocularımızın büyük bir emek sarf ederek çektikleri Dedemin İmzası isimli filmi Fatsa Belediyesi olarak bir hafta Kültür Sarayı'nda ücretsiz olarak gösterime sunacağız. Tüm hemşerilerimizi bu güzel filmi izlemeye davet ediyorum.” dedi.
Dedemin İmzası isimli filmde iş yeri açmak isteyen ancak maddi durumu iyi olmayan 3 genç dedelerine imza attırmak için çabalayan gençlerin yaşadıkları ve yöredeki trajikomik hikayeler konu ediliyor.
“Dedemin İmzası”isimli filmin önümüzdeki günlerde Fatsa Belediyemiz Kültür Sarayı’nda ücretsiz olarak gösterime sunulacağı hangi tarihte olacağı ise yetkililer tarafından duyurulacağı ifade edildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.