DAMLA DERNEĞİ VEKİL ŞENER İ AĞIRLADI
22.05.2012

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa Damla Derneği’nin düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Fatsa Damla Derneği’nin Başkanı Şule Kibar ve üyeleri tarafından organize edilen kahvaltılı toplantı Dernek binasında yapıldı.

Kahvaltıya Milletvekili İhsan Şener, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe, Bülent Yücetepe ve dernek üyeleri katıldı.

Kahvaltının sonrası Dernek Başkanı Şule Kibar, konuşma yaparak, Derneğimiz yaklaşık 5 yıldır faaliyet halinde, sadece ev kadınlarından oluşan bir derneğiz dernek olarak çalışmalar yapıyoruz bunlardan biri 18 Üniversite öğrencisi 3 Lise öğrencilerine burs veriyoruz İnşallah bu sayı ileride daha da arttıracağız dedi. Aylık Paket yardımları yapıyoruz. Milletvekili Şener’e katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Milletvekili Şener yaptığı konuşmada, Damla Derneğine çalışmalarından dolayı tebrik eden Şener “Böyle güzel aktiviteler her zaman güzel örnek oluyor Kadınlar her zaman çok önemli bir yere sahiptirler. Bir kadının eğitilmesi bulunduğu çevreyi eğitmesi demektir. Kahvaltıdan Çok memnun kaldığını ifade eden Şener dernek üyelerine çok teşekkür etti. “Maksat yemek değil. Tabii ki yemeği de paylaşacağız, düşüncelerimizi de paylaşacağız” dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.