DAMLA DERNEĞİ BAŞKAN ANLAYAN´I AĞIRLADI
12.04.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Damla Derneği’nin düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Fatsa Damla Derneği’nin Başkanı Şule Kibar ve üyeleri tarafından organize edilen kahvaltılı toplantı Dernek binasında yapıldı.

Kahvaltıya, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak parti hanım kolları başkanı Ruhan Çaykara ve dernek üyeleri katıldı.

Kahvaltının sonrası Dernek Başkanı Şule Kibar, konuşma yaparak, Derneğimiz yaklaşık 5 yıldır faaliyet halinde, sadece ev kadınlarından oluşan bir derneğiz dernek olarak çalışmalar yapıyoruz bunlardan biri 18 Üniversite öğrencisi 3 Lise öğrencilerine burs veriyoruz İnşallah bu sayı ileride daha da arttıracağız dedi. Aylık Paket yardımları yapıyoruz. Dernek çatımız altında değişik kurslar organize ediyoruz dedi. Başkan Anlayan´a katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Hüseyin Anlayan´da yaptığı konuşmada, Damla Derneğine “Böyle güzel aktiviteler her zaman güzel örnek oluyor Kadınlar her zaman çok önemli bir yere sahiptirler. Bir kadının eğitilmesi bulunduğu çevreyi eğitmesi demektir. Kahvaltıdan çok memnun kaldığını ifade eden Anlayan dernek üyelerine çok teşekkür etti. “Maksat yemek değil diyen Anlayan Fatsa’mızda böyle yoğun ve başarılı çalışmalara imza atan derneğimizle beraber olmak en güzeli idi, bu arada kahvaltıda çok güzel olmuş, Damla derneğimize de bu yakışır dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.